CLYW Wildfire
CLYW Wildfire CLYW Wildfire CLYW Wildfire CLYW Wildfire CLYW Wildfire CLYW Wildfire CLYW Wildfire CLYW Wildfire CLYW Wildfire CLYW Wildfire

CLYW Wildfire

Wildfire je nové yoyo od známé a prestižní značky CLYW, které tímto modelem zabrousilo do designu určeného pro soutěžní yoyování.
Pokud Vás lákají rychlá comba, pokud rádi děláte horizontální triky, zkrátka pokud potřebujete lehké a rychlé yoyo pro všechny soutěžní triky, Wildfire je yoyo přesně pro Vás.
Balení obsahuje yoyo Wildfire, Kitty String Fat a unikátní připínáček ve tvaru loga Wildfire.

Dostupnost: Není skladem

2 899,00 Kč
Specifikace
Výrobce CLYW
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 63.8
Průměr (mm) -1- 56.4
Gap (mm) -2- Ne
Šířka (mm) -3- 44.4
Ložisko -4- Center Trac C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Snow Tires
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: CLYW Wildfire
Výrobce

clyw

CLYW neboli "Caribou Lodge Yoyo Works" je kanadská firma. Výrábí pouze pokročilá/profesionální yoya s velkým důrazem na kvalitu a zpracování. Yoya od CLYW jsou známa svým čistým chodem, nejlepším barvením na trhu a smyslem pro detail, od chodu yoya až po balení. I přes svou vysokou cenu se Caribou Lodge Yoyo Works modely těší velké oblibě, jde o soutěžní nástroje i sběratelská yoya zároveň. Celou firmu vlastní Chris Mikulkin a za ním stojí velký tým yoyerů. Mezi členy CLYW týmu najdete Zacha Gormleyho, Michaela Ferdica, Michaela Kurtiho, Andrewa Maidera ale také Petra Kavku, Tomáše Vyletěla a Davida Kreibicha z ČR.

Doprava a platba