+420 778 052 444

Co k Yožíšku?

Sháníte dárek pro sebe, pro kamaráda nebo pro své dítě? Ať už jde o začatečnického yoyera nebo dlouholetého profíka, jsme tu pro Vás, abychom Vám poradili!

Pro jisté doručení před Vánoci objednávejte službou PPL nejpozději do PÁTKU 18.12. 9:30 (CZ) a do ČTVRTKA 17.12. 9:30 (SK). Objednávky vytvořené později sice ještě mohou dorazit před Vánoci, ale bohužel to už nedokážeme zaručit.

• Máme otevřeno až do 23.12. 18:00. V našem obchodě na Vinohradech máme všechno zboží, které je zde na webu, takže se pro dárek klidně stave na adresu Budečská 39, Praha 2.

4 TIPY NA LETOŠNÍ VÁNOCE:

1. Recon BOX

Recon Box je balíček yoyí limitované edice Recon za mega výhodnou cenu! Na výběr je z dvou možností: Normal a XXL.

Tento set se bude líbit jak úplnému začátečníkovi (v XXL setu je začátečnické yoyo Arrow a Loop 720), tak i pokročilému yoyerovi, protože se jedná o originálně barvami slazený set, který už po Vánocích nebude k sehnání.

Na tomto setu je zároveň skvělé, že obsahuje yoya na všech 5 stylů: Shutter, Replay a Arrow na 1A, 3A a 5A, Lopp720 na 2A a Flight na 4A. Dalo by se tedy říci, že Recon BOX obsáhne všechny yoya, které kdy budeš potřebovat.

Pokud koupíte tento box, ušetříte celých 30% z ceny, pokud byste yoya kupovali zvlášť! Více informací o Recon BOXu najdete tady.

2. Creater

Creater je yoyo, které prodáváme už pěknou řádku let. A máme pro to důvod. Myslíme si totiž, že se jedná o jedno z nejlepších yoyí, kterou můžeš za tuhle částku pořídit. Zde jsou hlavní výhody:

1) Nejlevnější kovák, který u nás na shopu seženete. Cena se značce Top-Yo opravdu povedla.

2) Creater má v sobě od začátku úzký ložisko pro začátečníky, ale v balení najdete i delší osičku a široké ložisko, které můžete prohodit a tím z yoya uděláte yoyo pro profíka. Nemusíte tedy kupovat dvě yoya, Creater je totiž skvělá volba jak pro začátečníka, tak pro pokročilýho yoyera.

3) Jedná se o limitovanou edici se SLUSNY logem a v originální barevný kombinaci. Tenhle konkrétní model už po vyprodání nebude nikdy k dispozici, tak by byla škoda ho promeškat.

3. Shutter

Máte za sebou začátky a nyní hledáte pořádné yoyo, které Vám vydrží a se kterým zvládnete všechny horizontály, grindy a další triky? 

Spolehněte se na výběr mistra světa, protože právě Shutter je signature yoyo dvojnásobného mistra světa Gentryho Steina. Jednou se mu podařilo získat titul v roce 2014 (u nás v Praze!) a podruhé minulý rok v Clevelandu.

Shutter je opravdu špičkové yoyo s tím nejvyšším výkonem. Vybrat si můžete TADY.  A pokud Vás zajímá, jaké triky s ním dává Gentry, koukněte na následující video. 

4. Yoyo příslušenství

Pokud Vás zmiňovaná yoya nezaujaly a nebo už máte yoyí plný bag, zkuste mrknout na následující 3 produkty, které se Vám můžou hodit.

1. R2FG Holder – Perfektně se hodí pro všechny, kteří si svá yoya nechtějí schovávat do šuplíku, ale vystavit například na poličku. Je navíc potažen vrstvou, která odráží nádherné barvy.

2. Dark Matter – Často Vám chrčí ložisko nebo se nechová tak, jak má? Zkuste předejít těmto problémům a pořídit si Dark Matter. Kapička jednou týdně do Tvého ložiska a tyhle problémy nebudete muset nikdy řešit.

3. Voucher – Chcete někomu udělat  radost, ale zkrátka nevíte, co vybrat? Vůbec nevadí. Nabízíme Voucher v hodnotě 1000 a 2000 Kč, což je kupón s kódem, který se dá uplatnit při checkoutu.

EUREuro