C3yoyodesign Robot
C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot C3yoyodesign Robot

C3yoyodesign Robot

Robot od C3yoyodesign je nový signature model Tomáše Bubáka. Jde o hodně povedený celokov, který je po rozbalení ihned neresponsivní. Uvnitř každého Robota najdete vyčištěné konkávní ložisko s drážou uprostřed pro maximální držení provázku uprostřed yoya. To snižuje tření a tedy i brždění yoya. Díky tomu získává Robot větší stabilitu i sleep-time. Za zmínku stojí rozhodně povrch, ten je u C3yoyodesign yoyí vždycky nadprůměrný a u Robota je opravdu výborný. Chválíme i volbu názvu, Robot je totiž slovo českého původu (z Čapkova díla RUR) zároveň tohle yoyo funguje jako stroj, téměř bezchybně.

Dostupnost: Skladem

1 149,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce C3 Yoyo Design
Tvar V-shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.3
Průměr (mm) -1- 57.1
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 44.9
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (3)
mega
nej yoyo nejlepsi s kterym jsem hazel nejvic me mrzi ze jsem si ho podingal
Recenze od miky yoyo straznice (Odeslané 28.04.2018)
Robot
Hodně super yoyo chci si koupit jeste něaké.
Recenze od ondras (Odeslané 29.12.2017)
Robot
Super yoyo doporučuji nejlepší yoyo od c3 Recenze od Lukáš Vinš (Odeslané 16.10.2017)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: C3yoyodesign Robot
Výrobce

top-yo

Top-Yo je další z řady čínských výrobců, kteří vyrábí levná moderní yoya. Předtím, než jsme tuhle firmu zařadili do našeho sortimentu nechali jsme si poslat vzroky a otestovali jednotlivé modely. S kvalitou jsme byli mile překvapeni, stejně jako se zpracováním modelů, které jsme nakonec vybrali. Top-Yo není nejkvalitnější výrobce na světě ale jejich modely mají výborný poměr ceny a výkonu. Proto u nás mají rozhodně své místo.

Doprava a platba