Czech Point Pivot
Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot Czech Point Pivot

Czech Point Pivot

Po téměř roce vývoje a testování YoyoFactorý spouští yoya z takzvané "Pivot series". Jde o yoya, která reagují na aktuální trend horizontálních fingerspinů a vnitřní část mají vytvarovanou speciálně na tento typ triků. Původně se tato technologie objevila na yoyu Sherpa. Nyní se Pivot series dočkal i signature model pěti násobného mistra ČR a mistra Evropy - Vashka Kroutila. A jde o parádní kousek, Czech Pointu nový Pivot cap výborně sedí, yoyo jede čistě, stabilně, spolehlivě a finger grindy s ním jsou snažší než kdykoliv dříve.

Dostupnost: Skladem

1 349,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65.4
Průměr (mm) -1- 56
Gap (mm) -2- 4
Šířka (mm) -3- 43.6
Ložisko -4- C
Osička -5- 8mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (8)
Černá a stříbrná verze yoya
Ahoj, chtěl bych se zeptat kdy u tohohle yoya budete mít opět verzi v černé a stříbrné barvě. Předem dík za odpověď.

Ahoj, tahle verze bohuzel uz nebude - SLUSNY team
Recenze od Prostě já (Odeslané 26.03.2018)
Dobrý yoyo!
Nejlepsi yoyo co jsem kdy měl !! Doporucuju Recenze od Filip Irlbek (Odeslané 19.03.2018)
1
Úzasne jojo pro mne Recenze od Matuspanjojo (Odeslané 23.01.2018)
yoyo
je to moc dobré yoyo
Doporučuju
Recenze od mates (Odeslané 14.12.2017)
Fakt super yoyo
Ok házel jsem s onekem, czech pointem a robotem ale nic takového jsem ještě neviděl, když jsem sním poprvé hodil tak ta ta čistota týýýýýýýý vole
Recenze od Mates (Odeslané 13.12.2017)
Super
Super yoyo na finger spiny
Dlhý sleep time
Perfektný povrch na grindy 10/10
Recenze od Sp (Odeslané 03.09.2017)
Co dodat je to PIVOt
Mega dobry yoyo,barva(hnědá),tvar a je fakt mega lehký.Má fakt libovej povrch a celkově i feel. Řekl bych že je to dost dobrá a levná alternativa k yyf edge jedou dost podobně.Prostě každej fanda Vashka a celkově i Yoyofactory by tohle yoyo měl jít hned po do čtením této recenze jít objednávat:) Recenze od Proste PIVOt (Odeslané 27.08.2017)
Prostě PIVOt
Ahoj,tohle yoyo jsem koupil hned jak se dostal na net. Koupil jsem si to hnědo černý a musím říct že je to mega pěkná barva. Čekal jsem že to nebude žádná změna až na ten fingerspin cup(kvůli tomu jsem ho kupoval) ale mýlil jsem se. Když jsem s ním poprvé hodil tak mě mile překvapilo jak čistě,rychle,smooth a lehce jelo. Jede dokonce tak dobře jako Edge! Tohle yoyo fakt miluju! Kupujte:)) Recenze od Vážně PIVOt? (Odeslané 26.08.2017)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Czech Point Pivot
Výrobce

top-yo

Top-Yo je další z řady čínských výrobců, kteří vyrábí levná moderní yoya. Předtím, než jsme tuhle firmu zařadili do našeho sortimentu nechali jsme si poslat vzroky a otestovali jednotlivé modely. S kvalitou jsme byli mile překvapeni, stejně jako se zpracováním modelů, které jsme nakonec vybrali. Top-Yo není nejkvalitnější výrobce na světě ale jejich modely mají výborný poměr ceny a výkonu. Proto u nás mají rozhodně své místo.

Doprava a platba