Edge Splash
Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash Edge Splash
-36.93%

Edge Splash

Evan Nagao je v současnosti jedním z nejsledovanějších yoyerů a není taky divu. Kromě toho, že se umisťuje na nejvyšších příčkách tak dělá energické a originální triky, že si zkrátka získal spoustu fanoušků po celém světě. YoyoFactory přímo Evanovi navrhlo Edge - nové bimetalové yoyo (hliníkové tělo, ocelové zátěžové kroužky). Evan si potrpí na opravdu extrémní triky a proto i na to je Edge připraven, a zvládne opravdu cokoliv. Ke všemu má navíc Center Trac ložisko již v základu, nádherný odlehčený feel a přitom drží, jak ve sleep-timu, tak ve stabilitě.

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 3 249,00 Kč

Special Price 2 049,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Wing
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65
Průměr (mm) -1- 55
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 46.76
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
super yoyo
Yoyo jede čistě, je lehké, je trochu dražší ale tak to uplně nevadí. Je to docela yoyo na vše co máte rádi. Speed,slack, tech. triky. Určitě dopuručuju, i přes to že je dražší Recenze od Tomáš (Odeslané 26.12.2017)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Edge Splash
Výrobce

top-yo

Top-Yo je další z řady čínských výrobců, kteří vyrábí levná moderní yoya. Předtím, než jsme tuhle firmu zařadili do našeho sortimentu nechali jsme si poslat vzroky a otestovali jednotlivé modely. S kvalitou jsme byli mile překvapeni, stejně jako se zpracováním modelů, které jsme nakonec vybrali. Top-Yo není nejkvalitnější výrobce na světě ale jejich modely mají výborný poměr ceny a výkonu. Proto u nás mají rozhodně své místo.

Doprava a platba