MultiTool
MultiTool MultiTool MultiTool MultiTool

MultiTool

Multi Tool je výborná pomůcka pro všechny yoyery. V malém a stylovém Yoyofactory přívěšku na klíče se skrývá pomůcka na vyndavání ložisek, klíč na povolování osiček a maličký nožík na zkracování provázků.

- Multitool pasuje na ložiska velikost C

Dostupnost: Skladem

179,00 Kč
Recenze
Počet zákaznických recenzí (6)
doporučuju
Jsem rád že jsem si MultiTool koupil už se mi párkrát hodil a jsem s ním spokojený. Recenze od jojer (Odeslané 26.10.2015)
!!!upozornění!!!
Chybí mi to. protože mam kiltera a v nem už se mi zničili 2 ložiska kvůli tomu že jsem je vyndaval kleštěma a to opravdu nejde. NEDĚLEJTE TO !!!!!
Recenze od Vojtěch (Odeslané 14.05.2014)
Zatím......
zatím to nemám........ A LITUJI TOHO Recenze od Kokos129 (Odeslané 19.03.2014)
dokonalé
Je to opravdu výborná věc pro yoyery a za tu cenu je to úplně perfektní opravdu.Máte tam klíč k povolování osiček, pak klíč na ložiska a malý nožíček na stringy + pověšení na klíče Recenze od hulk958 (Odeslané 29.12.2013)
dobry
jeto vsechno v jednom
Recenze od dodo (Odeslané 15.11.2013)
Super mega úžasné :D
Suprové nařádíčko kdekoliv a kdykoliv :D Recenze od Joel (Odeslané 09.07.2013)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: MultiTool
Výrobce

duncan

Duncan je jedním z nejstarších výrobců hraček. Tahle americká firma vyrábí skilltoys už přes 85 let a byla u jednoho z největších yoyo boomu v USA. Duncan demonstrátoři a yoyeři tehdá objížděli celé Spojené státy a alespoň pár triků s yoyem uměl snad každý. Duncan je zkrátka klasika a dnes vyrábí kromě klasických yoyí i profesionální celokovová yoya. V Duncan Crew najdete mistra světa Janosze Karancze z Maďarska nebo Tala Mordocha z Izraele, mistra Evropy.

Doprava a platba