Duncan Barracuda
Duncan Barracuda Duncan Barracuda Duncan Barracuda Duncan Barracuda Duncan Barracuda Duncan Barracuda Duncan Barracuda Duncan Barracuda Duncan Barracuda Duncan Barracuda

Duncan Barracuda

Barracuda je navržena legendárním yoyerem z Brazílie a mistrem světa v 5A - Rafaelem Matsunagou. Dlouhou dobu šlo o nejlepší yoyo od Duncanu, které používala velká většina týmu na contestech. Později se Duncan rozhodl výrobu Barracudy přesunout z USA do Číny, snížit tak náklady na výrobu a zpřístupnit ji všem yoyerům. Díky tomu je nyní Barracuda velmi dostupná, stále však funguje výborně a výkonem se může lehce vyrovnat drazším modelům.

Dostupnost: Není skladem

1 099,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce Duncan
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 67.6
Průměr (mm) -1- 56.05
Gap (mm) -2- 4.55
Šířka (mm) -3- 45.60
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Duncan Barracuda
Výrobce

duncan

Duncan je jedním z nejstarších výrobců hraček. Tahle americká firma vyrábí skilltoys už přes 85 let a byla u jednoho z největších yoyo boomu v USA. Duncan demonstrátoři a yoyeři tehdá objížděli celé Spojené státy a alespoň pár triků s yoyem uměl snad každý. Duncan je zkrátka klasika a dnes vyrábí kromě klasických yoyí i profesionální celokovová yoya. V Duncan Crew najdete mistra světa Janosze Karancze z Maďarska nebo Tala Mordocha z Izraele, mistra Evropy.

Doprava a platba