Duncan Big Fun
Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun Duncan Big Fun

Duncan Big Fun

Název tohohle yoya mluví za vše - Big Fun je prostě velký a je s nim spousta zábavy. Tohle plastové yoyo od Duncanu má konkávní C ložisko upevněné v kovovém středu, který zároveň slouží jako fingerspin hub na horizontální grindy. Celé tohle yoyo je lehce "oversized" tedy větší než klasická yoya. Má tak o dost jiný feel a odlišné vlastnosti. Podle nás je rozhodně povedené protože s ním zábava opravdu je.

Dostupnost: Skladem

449,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce Duncan
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 63.6
Průměr (mm) -1- 63.5
Gap (mm) -2- 4.3
Šířka (mm) -3- 44.25
Ložisko -4- Concave C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Duncan Big Fun
Výrobce

duncan

Duncan je jedním z nejstarších výrobců hraček. Tahle americká firma vyrábí skilltoys už přes 85 let a byla u jednoho z největších yoyo boomu v USA. Duncan demonstrátoři a yoyeři tehdá objížděli celé Spojené státy a alespoň pár triků s yoyem uměl snad každý. Duncan je zkrátka klasika a dnes vyrábí kromě klasických yoyí i profesionální celokovová yoya. V Duncan Crew najdete mistra světa Janosze Karancze z Maďarska nebo Tala Mordocha z Izraele, mistra Evropy.

Doprava a platba