Duncan Counterpunch
Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch Duncan Counterpunch

Duncan Counterpunch

Counterpunch patří mezi high-end yoya od Duncanu, stále je však za dostupnou cenu. Designoval ho Chase Baxter a poprvé byl tenhle celokovový model releasnutý na World Yoyo Contestu 2018 v Číně. Counterpunch má organický butterfly tvar, je rychlý a snadno ovladatelný. Uvnitř najdete neresponsivní konkávní ložisko velikosti C a Counterpunch je tak ready na všechny triky ihned po vybalení.

Dostupnost: Skladem

1 089,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce Duncan
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64.8
Průměr (mm) -1- 55.9
Gap (mm) -2- 4.3
Šířka (mm) -3- 43.25
Ložisko -4- Concave C
Osička -5- 8mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Duncan Counterpunch
Výrobce

duncan

Duncan je jedním z nejstarších výrobců hraček. Tahle americká firma vyrábí skilltoys už přes 85 let a byla u jednoho z největších yoyo boomu v USA. Duncan demonstrátoři a yoyeři tehdá objížděli celé Spojené státy a alespoň pár triků s yoyem uměl snad každý. Duncan je zkrátka klasika a dnes vyrábí kromě klasických yoyí i profesionální celokovová yoya. V Duncan Crew najdete mistra světa Janosze Karancze z Maďarska nebo Tala Mordocha z Izraele, mistra Evropy.

Doprava a platba