Duncan Double Dice Counterweight
Duncan Double Dice Counterweight Duncan Double Dice Counterweight Duncan Double Dice Counterweight Duncan Double Dice Counterweight Duncan Double Dice Counterweight Duncan Double Dice Counterweight Duncan Double Dice Counterweight Duncan Double Dice Counterweight Duncan Double Dice Counterweight Duncan Double Dice Counterweight Duncan Double Dice Counterweight Duncan Double Dice Counterweight Duncan Double Dice Counterweight

Duncan Double Dice Counterweight

Double Dice od Duncanu je protizávaží neboli "counterweight" na 5A aka Freehand styl yoyování. Jde o dvě zaoblené kostičky v sobě, ty se můžou kdykoliv rozpojit a slouží jako dvojité protizávaží. S Double Dice Counterweight se dají dělat úplně nové triky.

Dostupnost: Skladem

169,00 Kč

* Povinná pole

Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Duncan Double Dice Counterweight
Výrobce

duncan

Duncan je jedním z nejstarších výrobců hraček. Tahle americká firma vyrábí skilltoys už přes 85 let a byla u jednoho z největších yoyo boomu v USA. Duncan demonstrátoři a yoyeři tehdá objížděli celé Spojené státy a alespoň pár triků s yoyem uměl snad každý. Duncan je zkrátka klasika a dnes vyrábí kromě klasických yoyí i profesionální celokovová yoya. V Duncan Crew najdete mistra světa Janosze Karancze z Maďarska nebo Tala Mordocha z Izraele, mistra Evropy.

Doprava a platba