Duncan Freehand Pro
Duncan Freehand Pro Duncan Freehand Pro Duncan Freehand Pro Duncan Freehand Pro Duncan Freehand Pro Duncan Freehand Pro Duncan Freehand Pro Duncan Freehand Pro Duncan Freehand Pro

Duncan Freehand Pro

Freehand od Duncanu je jednoznačná klasika moderního yoyování. Jde také o na svou dobu revoluční a dnes velmi legendární yoyo. Vývoj jde však kupředu, toho si je Duncan vědom a tak Freehand přepracoval do moderní podoby a vznikl tak Freehand Pro. Uvnitř najdete konkávní C ložisko pro kvalitní spin-time, je nastaveno jako neresponsivní, má úzké silikonové pady (SG stickers) a ke každému kusu dostanete navíc i 5A protizávaží a string. Freehand Pro je výborně zpracované yoyo, které by nemělo chybět ve sbírce žádného yoyera. Nabízí spoustu výkonu, spoustu zábavy a hlavně spoustu možností, jako třeba 5A.

Dostupnost: Není skladem

349,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce Duncan
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64.7
Průměr (mm) -1- 58.0
Gap (mm) -2- 4.3
Šířka (mm) -3- 43.43
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Duncan Freehand Pro
Výrobce

duncan

Duncan je jedním z nejstarších výrobců hraček. Tahle americká firma vyrábí skilltoys už přes 85 let a byla u jednoho z největších yoyo boomu v USA. Duncan demonstrátoři a yoyeři tehdá objížděli celé Spojené státy a alespoň pár triků s yoyem uměl snad každý. Duncan je zkrátka klasika a dnes vyrábí kromě klasických yoyí i profesionální celokovová yoya. V Duncan Crew najdete mistra světa Janosze Karancze z Maďarska nebo Tala Mordocha z Izraele, mistra Evropy.

Doprava a platba