Duncan Freehand NextGen
Duncan Freehand NextGen Duncan Freehand NextGen Duncan Freehand NextGen Duncan Freehand NextGen Duncan Freehand NextGen Duncan Freehand NextGen Duncan Freehand NextGen Duncan Freehand NextGen Duncan Freehand NextGen Duncan Freehand NextGen Duncan Freehand NextGen Duncan Freehand NextGen Duncan Freehand NextGen Duncan Freehand NextGen Duncan Freehand NextGen

Duncan Freehand NextGen

Freehand od Duncanu je jedno z nejvíc ikonických yoyí moderního yoyování a nyní vychází v nové verzi Freehand NextGen.


Má nový tvar, boční pogy tvarované na horizontální fingerspiny, licencované Dif-e-Yo konkávní ložisko a každém balení navíc Counterweight Dice (kostičku jako protizávaží) na 5A triky.

Dostupnost: Skladem

389,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce Duncan
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 63.0
Průměr (mm) -1- 57.9
Gap (mm) -2- 4.3
Šířka (mm) -3- 40.46
Ložisko -4- Concave C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Duncan Freehand NextGen
Výrobce

duncan

Duncan je jedním z nejstarších výrobců hraček. Tahle americká firma vyrábí skilltoys už přes 85 let a byla u jednoho z největších yoyo boomu v USA. Duncan demonstrátoři a yoyeři tehdá objížděli celé Spojené státy a alespoň pár triků s yoyem uměl snad každý. Duncan je zkrátka klasika a dnes vyrábí kromě klasických yoyí i profesionální celokovová yoya. V Duncan Crew najdete mistra světa Janosze Karancze z Maďarska nebo Tala Mordocha z Izraele, mistra Evropy.

Doprava a platba