Duncan HaymakerX
Duncan HaymakerX Duncan HaymakerX Duncan HaymakerX Duncan HaymakerX Duncan HaymakerX Duncan HaymakerX Duncan HaymakerX Duncan HaymakerX Duncan HaymakerX Duncan HaymakerX Duncan HaymakerX

Duncan HaymakerX

Haymaker nese označení X, to u Duncanu znamená bimetalovou konstrukci. Duncan si dal na Haymakeru velmi záležet a nyní ho upgraduje ještě o ocelové zátěžové kroužky. Ty jsou do hliníkového těla yoya pečlivě vlisovány. Yoyo má tak nové rozložení váhy, je stabilnější, rychlejší a jistější v dlouhých a horizontálních combech. Navýšen byl lehce i průměr yoya.

Dostupnost: Skladem

2 499,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce Duncan
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65.5
Průměr (mm) -1- 57.0
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 43.5
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Duncan HaymakerX
Výrobce

duncan

Duncan je jedním z nejstarších výrobců hraček. Tahle americká firma vyrábí skilltoys už přes 85 let a byla u jednoho z největších yoyo boomu v USA. Duncan demonstrátoři a yoyeři tehdá objížděli celé Spojené státy a alespoň pár triků s yoyem uměl snad každý. Duncan je zkrátka klasika a dnes vyrábí kromě klasických yoyí i profesionální celokovová yoya. V Duncan Crew najdete mistra světa Janosze Karancze z Maďarska nebo Tala Mordocha z Izraele, mistra Evropy.

Doprava a platba