Duncan Rapid Ball Counterweight
Duncan Rapid Ball Counterweight Duncan Rapid Ball Counterweight Duncan Rapid Ball Counterweight Duncan Rapid Ball Counterweight Duncan Rapid Ball Counterweight Duncan Rapid Ball Counterweight Duncan Rapid Ball Counterweight Duncan Rapid Ball Counterweight Duncan Rapid Ball Counterweight Duncan Rapid Ball Counterweight Duncan Rapid Ball Counterweight Duncan Rapid Ball Counterweight

Duncan Rapid Ball Counterweight

Rapid Ball je protizávaží neboli "counterweight" na 5A aka Freehand styl yoyování. Malé prohlubně na povrchu zlepšují aerodynamiku této tvrdé kuličky, ta je tak rychlá a určená pro pokročilé 5A yoyery.

Dostupnost: Není skladem

119,00 Kč
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Duncan Rapid Ball Counterweight
Výrobce

duncan

Duncan je jedním z nejstarších výrobců hraček. Tahle americká firma vyrábí skilltoys už přes 85 let a byla u jednoho z největších yoyo boomu v USA. Duncan demonstrátoři a yoyeři tehdá objížděli celé Spojené státy a alespoň pár triků s yoyem uměl snad každý. Duncan je zkrátka klasika a dnes vyrábí kromě klasických yoyí i profesionální celokovová yoya. V Duncan Crew najdete mistra světa Janosze Karancze z Maďarska nebo Tala Mordocha z Izraele, mistra Evropy.

Doprava a platba