Duncan Windrunner
Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner Duncan Windrunner

Duncan Windrunner

Windrunner je nejnovějším přírustkem amerického Duncanu a jde o "economical full metal yo-yo". Duncan chce nabídnou kvalitní, celokovové, neresponsivní yoyo všem zákazníkům a tak přišel s Windrunnerem. Cílem je popularizace neresponsivního/moderního yoyování. S 56mm v průměru, hliníkovým tělem a double rim designem je Windrunner plnohodnotné neresponsivní yoyo. Zvládne dlouhá comba stejně jako horizontální a fingerspin triky.

Dostupnost: Není skladem

699,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce Duncan
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.5
Průměr (mm) -1- 56.0
Gap (mm) -2- 4.5
Šířka (mm) -3- 43.40
Ložisko -4- C
Osička -5- 6mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Duncan Windrunner
Výrobce

duncan

Duncan je jedním z nejstarších výrobců hraček. Tahle americká firma vyrábí skilltoys už přes 85 let a byla u jednoho z největších yoyo boomu v USA. Duncan demonstrátoři a yoyeři tehdá objížděli celé Spojené státy a alespoň pár triků s yoyem uměl snad každý. Duncan je zkrátka klasika a dnes vyrábí kromě klasických yoyí i profesionální celokovová yoya. V Duncan Crew najdete mistra světa Janosze Karancze z Maďarska nebo Tala Mordocha z Izraele, mistra Evropy.

Doprava a platba