Kitty String - žluté - FAT
360 Kitty String - žluté - FAT Kitty String - žluté - FAT Kitty String - žluté - FAT Kitty String - žluté - FAT Kitty String - žluté - FAT

Kitty String - žluté - FAT

Kitty Strings jsou velmi populární ručně vyráběné provázky až z Filipín.
Vyrobeny jsou ze 100% polyesteru a označení FAT znamená, že jsou o něco tlustší než klasické stringy. Výhodou je to, že jsou příjemnější na prsty a také lépe vedou slacky.
Kitty Strings provázky nemají předvázanou smyčku na prst a je tedy možné si je rovnou nastavit tak dlouhé, jak potřebujete.

-žlutá barva
-v prodeji po 10 a 100 kusech

Dostupnost: Skladem

49,00 Kč

* Povinná pole

Recenze
Počet zákaznických recenzí (4)
Fat žlté, najlepšie :)
Sú najlepšie! :) jednak sa s nimi lepšie pracuje, pohodlnejšie na prstoch a sú najviac vidieť :) Recenze od Lawe (Odeslané 15.09.2015)
Good
sou fakt nejlepsi , doporucuji Recenze od bullshit (Odeslané 20.11.2014)
:3
jsou paradni, nejsou ponich spalene prsty a zda se mi ze je po nich delsi sleeper :) Recenze od kriss (Odeslané 22.04.2014)
pochvala
tito stringi jsou nejleoší Recenze od marty (Odeslané 02.11.2013)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Kitty String - žluté - FAT
Výrobce

duncan

Duncan je jedním z nejstarších výrobců hraček. Tahle americká firma vyrábí skilltoys už přes 85 let a byla u jednoho z největších yoyo boomu v USA. Duncan demonstrátoři a yoyeři tehdá objížděli celé Spojené státy a alespoň pár triků s yoyem uměl snad každý. Duncan je zkrátka klasika a dnes vyrábí kromě klasických yoyí i profesionální celokovová yoya. V Duncan Crew najdete mistra světa Janosze Karancze z Maďarska nebo Tala Mordocha z Izraele, mistra Evropy.

Doprava a platba