Kitty String - žluté - Nylon 1.5
360 Kitty String - žluté - Nylon 1.5 Kitty String - žluté - Nylon 1.5 Kitty String - žluté - Nylon 1.5 Kitty String - žluté - Nylon 1.5 Kitty String - žluté - Nylon 1.5

Kitty String - žluté - Nylon 1.5

Kitty Strings jsou velmi populární ručně vyráběné provázky až z Filipín.
Tento model vyvinul sám japonský mistr "lacerací a slacků" Ryosuke Iwasawa a Nylon 1,5 je vyroben z 50% z nylonu a z 50% z polyesteru. Provázek je tedy výborně "klouže" po prstech a zároveň výborně vede slacky. Navíc je tento typ Kitty Stringů nepatrně tlustší než klasické provázky (ne však tolik jako FAT) a bindování je tedy snažší a pevnější.
Kitty Strings provázky nemají předvázanou smyčku na prst a je tedy možné si je rovnou nastavit tak dlouhé, jak potřebujete.

-žlutá barva
-v prodeji po 10 a 100 kusech

Dostupnost: Skladem

49,00 Kč

* Povinná pole

Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Kitty String - žluté - Nylon 1.5
Výrobce

duncan

Duncan je jedním z nejstarších výrobců hraček. Tahle americká firma vyrábí skilltoys už přes 85 let a byla u jednoho z největších yoyo boomu v USA. Duncan demonstrátoři a yoyeři tehdá objížděli celé Spojené státy a alespoň pár triků s yoyem uměl snad každý. Duncan je zkrátka klasika a dnes vyrábí kromě klasických yoyí i profesionální celokovová yoya. V Duncan Crew najdete mistra světa Janosze Karancze z Maďarska nebo Tala Mordocha z Izraele, mistra Evropy.

Doprava a platba