Kitty Strings (NEW)

From: 75

Kitty Strings (NEW)

From: 75

Nový druh Kitty Stringů je tady. Nyní vyráběné v Japonsku a s novou technologií Inverse. Jsou volbou několika mistrů světa a zároveň i volbou členů našeho SLUSNY týmu.

SKU: KITTY-STRINGS-NEW Categories: , Tags: , , , , , , , , , , ,

Kitty Strings jsou velmi populární provázky vyráběné v Japonsku. Tato značka právě vydala nový druh svých provázků, které jsou představeny v novém designu a s novou revoluční technologií INVERSE. Tato technologie dělá string na dolní části lehce povolenější a yoyo tak není ovlivňováno takzvaným “string tension”.
Vyrobeny jsou ze 100% polyesteru a existuje několik druhů těchto stringů:

  • Normal znamená klasická velikost a tloušťka provázku, jako například naše základní Yoyofactory provázky. Hodí se pro každého, kdo nemá rád “tlusté lana” a chce, aby se mu yoyo vydrželo točit i s několika provázky na stringu.
  • FAT znamená, že jsou o něco tlustší než klasické stringy. Výhodou je to, že jsou příjemnější na prsty a také lépe vedou slacky.
  • XL napovídá, že string znatelně tlustší, než klasický NORMAL nebo Fat string. Pokud chcete zkusit něco nového, rozhodně doporučujeme XL vyzkoušet. Bindování je s nimi snadnější a přesnější.

-v prodeji po 10 a 100 kusech

Additional information

Weight 0.15 kg
Amount

,

Color

, , , , ,

Size

, ,

Product

Manufacturer

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kitty Strings (NEW)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Got something to discuss?


 
You may also like…