Kitty Strings (NEW)

From: 75

Kitty Strings (NEW)

(0 customer reviews)

From: 75

Nový druh Kitty Stringů je tady. Nyní vyráběné v Japonsku a s novou technologií Inverse. Jsou volbou několika mistrů světa a zároveň i volbou členů našeho SLUSNY týmu.

SKU: KITTY-STRINGS-NEW Categories: , Tags: , , , , , , , , , , ,

Kitty Strings jsou velmi populární provázky vyráběné v Japonsku. Tato značka právě vydala nový druh svých provázků, které jsou představeny v novém designu a s novou revoluční technologií INVERSE. Tato technologie dělá string na dolní části lehce povolenější a yoyo tak není ovlivňováno takzvaným “string tension”.
Vyrobeny jsou ze 100% polyesteru a existuje několik druhů těchto stringů:

  • Normal znamená klasická velikost a tloušťka provázku, jako například naše základní Yoyofactory provázky. Hodí se pro každého, kdo nemá rád “tlusté lana” a chce, aby se mu yoyo vydrželo točit i s několika provázky na stringu.
  • FAT znamená, že jsou o něco tlustší než klasické stringy. Výhodou je to, že jsou příjemnější na prsty a také lépe vedou slacky.
  • XL napovídá, že string znatelně tlustší, než klasický NORMAL nebo Fat string. Pokud chcete zkusit něco nového, rozhodně doporučujeme XL vyzkoušet. Bindování je s nimi snadnější a přesnější.

-v prodeji po 10 a 100 kusech

Additional information

Weight 0.15 kg
Amount

,

Color

, , , , ,

Size

, ,

Product

Manufacturer

Reviews

There are no reviews yet.

Show reviews in all languages (1)

Be the first to review “Kitty Strings (NEW)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Got something to discuss?