Fidget Ninja Metal Spinner
Fidget Ninja Metal Spinner Fidget Ninja Metal Spinner Fidget Ninja Metal Spinner Fidget Ninja Metal Spinner Fidget Ninja Metal Spinner Fidget Ninja Metal Spinner Fidget Ninja Metal Spinner Fidget Ninja Metal Spinner Fidget Ninja Metal Spinner Fidget Ninja Metal Spinner Fidget Ninja Metal Spinner Fidget Ninja Metal Spinner Fidget Ninja Metal Spinner Fidget Ninja Metal Spinner Fidget Ninja Metal Spinner Fidget Ninja Metal Spinner
-96.99%

Fidget Ninja Metal Spinner

Metal Spinner od Fidget Ninja je celokovový fidget spinner. Nabízí kvalitní ložiska, super stabilní a dlouhý spin. Kromě toho je také extra odolný, na výrobu byl totiž použit 6061 hliník. Tahle oblíbená skilltoy z kategorie "Fidget Toys" představuje super nástroj pro odreagování, zábavu nebo mašinu pro trikování.
Některé spinnery mohou nést známky nareznutí.

Dostupnost: Skladem

Běžná cena: 299,00 Kč

Special Price 9,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce Fidget Ninja
Tvar Spinner
Vracení do ruky -----
Váha (g) 45.4
Průměr (mm) -1- 75,7
Gap (mm) -2- -----
Šířka (mm) -3- 7,3
Ložisko -4- -----
Osička -5- -----
Návratový systém -6- -----
Styl Fidgeting
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Fidget Ninja Metal Spinner
Výrobce

Fidget Ninja je subbrand YoyoFactory, který se zaměřuje na výrobu a design Fidget Toys. Obrovský zájem o Spinnery motivoval YoyoFactory k vlastní výrobě a tak vznikl projekt Fidget Ninja. Ložiska, opracování plastů a fyzikální zákony točících se předmětů jsou obory ve kterých se YoyoFactory díky produkci yoyí velmi dobře vyzná. Všechny tyto zkušenosti uplatňuje i v případě brandu Fidget Ninja.

Doprava a platba