Breeze
360 Breeze Breeze Breeze Breeze Breeze Breeze Breeze Breeze Breeze Breeze Breeze Breeze Breeze Breeze Breeze Breeze Breeze Breeze

Breeze

The Breeze je druhé yoyo vyrobeno značkou Good Life Yoyos. Jedná se o bimetalové signature yoyo Chandlera Steela, jehož nápad byl udělat yoyo, které zvládne jak speed comba, tak i různé 3D triky a hlavně aby, bylo stabilní a hodně široké na gapu.
Všechny tyto aspekty se podařilo splnit a vyšlo z toho opravdu povedené yoyo, které navíc můžete dostat v edici českého borce Filipa Davida!

Dostupnost: Skladem

2 399,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce Good Life Yoyos
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64
Průměr (mm) -1- 55.5
Gap (mm) -2- 4.6
Šířka (mm) -3- 45.1
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Breeze
Výrobce

good-life-yoyos

Good Life Yoyos

Good Life Yoyos je americká značka založena světově známým yoyerem Michaelem Kurtim. Na trhu jsou pomerně kratší dobu, ale za tu dobu se jim podařilo vytvořit skvělý tým lidí mezi které například patří i náš kámoš a SLUSNEJ felák Filip David. A jak o své značce mluví její zakladatel Michael?

"Vždycky jsem snil o tom založit svojí značku, která půjde svým vlastním směrem. Značku, která bude inspirována yoyery, kteří jí oblkopují, protože právě yoyeři tvoří naší komunitu a dělají z téhle "hračky" něco mnohem víc. Good Life Yoyos se snaží takové lidi sdružovat a šířit tenhle životní styl mezi ostatní."

Doprava a platba