HiDRA
360 HiDRA HiDRA HiDRA HiDRA HiDRA HiDRA HiDRA HiDRA HiDRA HiDRA HiDRA HiDRA HiDRA HiDRA
Nové

HiDRA

HiDRA je nejnovější celokovový model od německé firmy iYoyo. Výbavou i cenou se řadí mezi střední celokovová yoya ale kvalitou, zpracováním i výkonem by se HiDRA mohla vyšplhat i o kategorii výš. Má standardní velikost, lehký H-shape a Center Trac ložisko. Stejně jako i téměř všechny ostatní yoya dnes používá úzké silikonové pady jako response system. Velký plus HiDRY je ale to, že německý výrobce nepodcenil ani jednu část na tomto hliníkovém modelu a vše dohromady funguje výborně. HiDRA je tak velmi solidní profesionální yoyo, můžeme jej v klidu doporučit protože víme, že nezklame.

Dostupnost: Skladem

1 349,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce iYoyo
Tvar H-shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.8
Průměr (mm) -1- 55.4
Gap (mm) -2- 4.6
Šířka (mm) -3- 43.5
Ložisko -4- C
Osička -5- 8mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (4)
Dotaz
Ahoj doporučily bysste mi toto yoyo jako moje první kovové yoyo? Predk děkuji za odpověď.

SLUSNY - Ahoj, pokud už máš za sebou nějaké základy s responsivním yoyem tak HiDRA jako první kovové yoyo určitě není špatná volba a klidně bychom ho doporučili.
Recenze od Matěj (Odeslané 23.03.2020)
recenze od Vocílka
barva, povrch ,spintime ,super grindování-super yoyo Recenze od nej! (Odeslané 25.04.2017)
Spokojenost
Vážně super: skvěle jede, obsahuje Center Track ložisko a skvěle se na něm dělají grindy. Recenze od Bary (Odeslané 23.02.2016)
Super
Jsem z tohoto joja jsem opravdu nadšený, skvěle jede a výborně se na něm dělají grindy. Recenze od Bary (Odeslané 21.02.2016)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: HiDRA
Výrobce

iyoyo

Nezáleží jestli jste začátečníci, profíci, oldschool, newschool, sběratel nebo soutěžní yoyer iYoyo má ve svém sortimentu yoya pro všechny. Mají to ve svém sloganu "Dein YoYo" neboli "Tvoje YoYo". Tahle neměcká firma vedená Davem Geiglem je celkem mladá ale velmi rychle si stihla získat známost u yoyerů po celém světě. A to nejen díky svému týmu, ve kterém najdete mistry Německa Carlose Brauna a Sebastiana Holzkampa nebo mistra Francie a Evropy ve 4A - Quentina Godeta) ale také díky své německé preciznosti a kvalitě.

Doprava a platba