iYoyo Passion
360 iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion iYoyo Passion
Nové

iYoyo Passion

Passion je nový kousek od německé značky iYoyo. Vlastník této firmy a několikanásobný mistr Evropy a Německa přichází s yoyem, které je skvělé jak na začátek, tak na pokročilé triky. Jde o jedno z mála kovových yoyí, které můžeme doporučit už úplným začátečníkům.

V balení totiž najdete 2 ložiska, jedno responzivní (úzké) pro začátečnické triky a druhé neresponzivní (široké), se kterým zvládnete pokročilejší triky. Nemusíte tedy kupovat 2 různá yoya, Passion Vám vystačí na všechny triky.

S yoyem Passion je zároveň velmi lehké se naučit Bind, kvůli jeho úzkému gapu. Vrací se opravdu nádherně.
Kromě toho je také Passion dostupný v úchvatných barvách, koukněte se sami.

Pokud stále nejste rozhodnutí, koukněte na naše video níže, kde se o Passionu dozvíte více.

Dostupnost: Není skladem

949,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce iYoyo
Tvar H-shape
Vracení do ruky na trhnutí i na bind (dle nastavení)
Váha (g) 65.4
Průměr (mm) -1- 53.15
Gap (mm) -2- 4.2
Šířka (mm) -3- 39.82
Ložisko -4- C
Osička -5- 8mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: iYoyo Passion
Výrobce

iyoyo

Nezáleží jestli jste začátečníci, profíci, oldschool, newschool, sběratel nebo soutěžní yoyer iYoyo má ve svém sortimentu yoya pro všechny. Mají to ve svém sloganu "Dein YoYo" neboli "Tvoje YoYo". Tahle neměcká firma vedená Davem Geiglem je celkem mladá ale velmi rychle si stihla získat známost u yoyerů po celém světě. A to nejen díky svému týmu, ve kterém najdete mistry Německa Carlose Brauna a Sebastiana Holzkampa nebo mistra Francie a Evropy ve 4A - Quentina Godeta) ale také díky své německé preciznosti a kvalitě.

Doprava a platba