iYoyo iPPON
iYoyo iPPON iYoyo iPPON iYoyo iPPON iYoyo iPPON iYoyo iPPON iYoyo iPPON iYoyo iPPON iYoyo iPPON iYoyo iPPON iYoyo iPPON iYoyo iPPON iYoyo iPPON iYoyo iPPON iYoyo iPPON iYoyo iPPON iYoyo iPPON iYoyo iPPON

iYoyo iPPON

iPPON je nejnovější model od německé firmy iYoyo. Jde o neresponsivní pokročilé yoyo, které má plastové tělo a kovové zátěžové kroužky. Tvar a celý design yoyo byl vytvářen taky aby odpovídal nejnovějším trendům soutěžního moderního yoyování. A iPPON se povedl, má výborný výkon a opravdu skvělé zpracování.

Dostupnost: Není skladem

1 499,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce iYoyo
Tvar Wing
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.9
Průměr (mm) -1- 55.9
Gap (mm) -2- 4.3
Šířka (mm) -3- 43.9
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: iYoyo iPPON
Výrobce

iyoyo

Nezáleží jestli jste začátečníci, profíci, oldschool, newschool, sběratel nebo soutěžní yoyer iYoyo má ve svém sortimentu yoya pro všechny. Mají to ve svém sloganu "Dein YoYo" neboli "Tvoje YoYo". Tahle neměcká firma vedená Davem Geiglem je celkem mladá ale velmi rychle si stihla získat známost u yoyerů po celém světě. A to nejen díky svému týmu, ve kterém najdete mistry Německa Carlose Brauna a Sebastiana Holzkampa nebo mistra Francie a Evropy ve 4A - Quentina Godeta) ale také díky své německé preciznosti a kvalitě.

Doprava a platba