iYoyo JK 5A counterweight
360 iYoyo JK 5A counterweight iYoyo JK 5A counterweight iYoyo JK 5A counterweight iYoyo JK 5A counterweight iYoyo JK 5A counterweight iYoyo JK 5A counterweight iYoyo JK 5A counterweight iYoyo JK 5A counterweight iYoyo JK 5A counterweight iYoyo JK 5A counterweight iYoyo JK 5A counterweight iYoyo JK 5A counterweight

iYoyo JK 5A counterweight

Neměcká yoyo firma iYOYO přichází na trh s další novinkou. Po poměrně velkém útlumu 5A byl dlouhou dobu problém sehnat protizávaží. Na našem shopu máme naštěstí kuličky od YYF ale nyní navíc i iYoyo JK Counterweighty. Označení JK patří yoyerovi Jakubovi K. z Polska/Německa, který nápad na nové protizávaží vymyslel. iYoyo už ho jen zpracovalo. JK Counterweight je tedy o něco lehčí (má 11gramů) ale především má vytvarovanou drážku uprostřed a díky tomu je velmi snadné nandat či sundat string a měnit tak rychle mezi styly 1A a 5A.

Dostupnost: Není skladem

159,00 Kč
Video produktu
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: iYoyo JK 5A counterweight
Výrobce

iyoyo

Nezáleží jestli jste začátečníci, profíci, oldschool, newschool, sběratel nebo soutěžní yoyer iYoyo má ve svém sortimentu yoya pro všechny. Mají to ve svém sloganu "Dein YoYo" neboli "Tvoje YoYo". Tahle neměcká firma vedená Davem Geiglem je celkem mladá ale velmi rychle si stihla získat známost u yoyerů po celém světě. A to nejen díky svému týmu, ve kterém najdete mistry Německa Carlose Brauna a Sebastiana Holzkampa nebo mistra Francie a Evropy ve 4A - Quentina Godeta) ale také díky své německé preciznosti a kvalitě.

Doprava a platba