Ashiru Kamui Light
Ashiru Kamui Light Ashiru Kamui Light Ashiru Kamui Light Ashiru Kamui Light Ashiru Kamui Light Ashiru Kamui Light Ashiru Kamui Light Ashiru Kamui Light Ashiru Kamui Light Ashiru Kamui Light Ashiru Kamui Light Ashiru Kamui Light
-28.04%

Ashiru Kamui Light

Ashiru Kamui Light je offstringový model, který vyrábí firma Japan Technology. To, že jde o výborný kousek zajišťuje to, že jde o "made in Japan" produkt a také to, že firma Japan Technology se jako jediná na světě přímo specializuje na 4A yoya.

Ashiru Kamui Light je v prodeji hned v několika parádní barvách a doporučit jej můžeme yoyerům, kteří s offstringováním teprve začínají a zároveň i profesionálním 4A yoyerům. Yoyo má tradičně větší rozměry, používá velké C flat ložisko a je vyrobeno z velmi kvalitního plastu tak, aby odolalo častým pádům na zem.

Dostupnost: Není skladem

Běžná cena: 749,00 Kč

Special Price 539,00 Kč

Video produktu
Specifikace
Výrobce Japan Technology
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 69.5
Průměr (mm) -1- 80,81
Gap (mm) -2- 3
Šířka (mm) -3- 52.66
Ložisko -4- C
Osička -5- Nestandardní
Návratový systém -6- Yoyorecreation Pady
Styl 4A / Offstring
Recenze
Počet zákaznických recenzí (5)
Děs
Souhlas. Vypadá jak přejetá veverka. 100 krát lepší i hezčí ve všech ohledech bylo yoyo Areonaut, které zde prodávali, ale teď tu není. Snad ho sem vrátí. :-( Recenze od DolyCZ (Odeslané 03.04.2016)
kupuju
je to nejlepší yoyo na 4a a je nádherný
HNED KUPUJU : )
Recenze od Oldos Kokos (Odeslané 26.11.2015)
jůůůůůůůůůůůůůůůůůů
Oldosi Kokosi to yoyo je nádherný Recenze od steve (Odeslané 15.11.2015)
Bomba
Nej yoyo na 4a Recenze od tobi (Odeslané 17.12.2014)
Fuj
Hnusný yoyo Recenze od Oldos Kokos (Odeslané 22.11.2014)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Ashiru Kamui Light
Výrobce

japan technology

JAPAN TECHNOLOGYは2009年に「その神は、革命を起こす。」のキャッチコピーでリリースされたKamuiを原点にこれまで歴史を刻んできたオフストリングヨーヨーをメインに手掛ける国産ヨーヨーブランドです。 それまでオフストリングヨーヨーでは当たり前とされていたプラスチックボディにラバーウィング、ベアリングは小径サイズという常識的概念を一気に打ち砕きました。 高価でラバーウィングもなく大径ベアリングを採用したまさに非常識とも言えるオフストリングヨーヨーを世に提案しました。 しかし、その非常識は今や常識となり多くのブランドがその構造を採用しています。 オフストリングプレイヤーからの意見を数値化しオフストリングプレイヤーが設計を手掛けるというまさに「理想」がJAPAN TECHNOLOGYです。 ハイエンドモデルからビギナーモデルまで様々なラインナップで皆様のオフストリングライフをサポート致します。

Doprava a platba