Káča Short Circuit
Káča Short Circuit Káča Short Circuit Káča Short Circuit Káča Short Circuit Káča Short Circuit Káča Short Circuit Káča Short Circuit Káča Short Circuit

Káča Short Circuit

Short Circuit je jednoduchá a velmi odolná káča, která se hodí pro začátečníky ale i pokročilé káčery. Tenhle spintop má fixní tip, neboli hrot. Short Circuit se tak hodí na všechny fixní triky, díky tomu se dá také roztáčet i v průběhu káčování. Tvar je oblý a váhou patří Short Circuit spíše mezi lehčí káči. V balení najdete kromě samotné káči i manuál, provázek s destičkou a kroužkem pro namotávání. V prodeji je Short Circuit nově v parádním marble provedení.

Dostupnost: Skladem

249,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce YoyoFactory
Tvar Spintop
Vracení do ruky -----
Váha (g) 48.29
Průměr (mm) -1- 58,18
Gap (mm) -2- -----
Šířka (mm) -3- 68,83
Ložisko -4- -----
Osička -5- -----
Návratový systém -6- -----
Styl Spin Top / Káča
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Káča Short Circuit
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba