Kitty String - bílé - Nylon 1.5
360 Kitty String - bílé - Nylon 1.5 Kitty String - bílé - Nylon 1.5 Kitty String - bílé - Nylon 1.5 Kitty String - bílé - Nylon 1.5 Kitty String - bílé - Nylon 1.5

Kitty String - bílé - Nylon 1.5

Kitty Strings jsou velmi populární ručně vyráběné provázky až z Filipín.
Tento model vyvinul sám japonský mistr "lacerací a slacků" Ryosuke Iwasawa a Nylon 1,5 je vyroben z 50% z nylonu a z 50% z polyesteru. Provázek je tedy výborně "klouže" po prstech a zároveň výborně vede slacky. Navíc je tento typ Kitty Stringů nepatrně tlustší než klasické provázky (ne však tolik jako FAT) a bindování je tedy snažší a pevnější.
Kitty Strings provázky nemají předvázanou smyčku na prst a je tedy možné si je rovnou nastavit tak dlouhé, jak potřebujete.

-bílá barva
-v prodeji po 10 a 100 kusech

Dostupnost: Skladem

60,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Kitty String - bílé - Nylon 1.5
Výrobce

kitty string yoyo

Kitty String je firma z Filipín, která se zaměřuje primárně na výrobu yoyo stringů. Zaměřují se především na stabilní kvalitu a také na dostatečnou rozmanitost barev, materiálů i typů provázku tak, aby si každý yoyer mohl najít svůj oblíbený setup stringu. Momentálně jsou Kitty Stringy distribuovány ve 20 zemích a používají je yoyeři všech úrovní, od začátečníků, až po mistry světa. Náš tým může Kitty Stringy doporučit, sami je velmi rádi používáme.

Doprava a platba