Kitty String - žluté - FAT
360 Kitty String - žluté - FAT Kitty String - žluté - FAT Kitty String - žluté - FAT Kitty String - žluté - FAT Kitty String - žluté - FAT

Kitty String - žluté - FAT

Kitty Strings jsou velmi populární ručně vyráběné provázky až z Filipín.
Vyrobeny jsou ze 100% polyesteru a označení FAT znamená, že jsou o něco tlustší než klasické stringy. Výhodou je to, že jsou příjemnější na prsty a také lépe vedou slacky.
Kitty Strings provázky nemají předvázanou smyčku na prst a je tedy možné si je rovnou nastavit tak dlouhé, jak potřebujete.

-žlutá barva
-v prodeji po 10 a 100 kusech

Dostupnost: Skladem

70,00 Kč

* Povinná pole

Recenze
Počet zákaznických recenzí (5)
Super stringy
Sice s yoyovanim začínám žádné jiné stringy kromě normálních jsem neměla. ale nadále si budu kupovat fat jsou dobré a nespálej prsty. Vím že mi je teprve 9 let a rukavička na yoyovaní mi asi bude velká ale jsou nějaké menší ??? Protože pořád mám když trénuju dlouho spálené prsty a až budu pokročilá tak se to vyplatí ještě víc. Prosím odpověď díky

Recenze od Kačka Halíková (Odeslané 25.01.2019)
Fat žlté, najlepšie :)
Sú najlepšie! :) jednak sa s nimi lepšie pracuje, pohodlnejšie na prstoch a sú najviac vidieť :) Recenze od Lawe (Odeslané 15.09.2015)
Good
sou fakt nejlepsi , doporucuji Recenze od bullshit (Odeslané 20.11.2014)
:3
jsou paradni, nejsou ponich spalene prsty a zda se mi ze je po nich delsi sleeper :) Recenze od kriss (Odeslané 22.04.2014)
pochvala
tito stringi jsou nejleoší Recenze od marty (Odeslané 02.11.2013)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Kitty String - žluté - FAT
Výrobce

kitty string yoyo

Kitty String je firma z Filipín, která se zaměřuje primárně na výrobu yoyo stringů. Zaměřují se především na stabilní kvalitu a také na dostatečnou rozmanitost barev, materiálů i typů provázku tak, aby si každý yoyer mohl najít svůj oblíbený setup stringu. Momentálně jsou Kitty Stringy distribuovány ve 20 zemích a používají je yoyeři všech úrovní, od začátečníků, až po mistry světa. Náš tým může Kitty Stringy doporučit, sami je velmi rádi používáme.

Doprava a platba