Kitty String - žluté - XL
360 Kitty String - žluté - XL Kitty String - žluté - XL Kitty String - žluté - XL Kitty String - žluté - XL Kitty String - žluté - XL

Kitty String - žluté - XL

Kitty Strings jsou velmi populární ručně vyráběné provázky až z Filipín.
Vyrobeny jsou ze 100% polyesteru a označení XL znamená, že jsou o něco tlustší než klasické stringy a dokonce jsou i silnější než FAT provázky. Výhodou je to, že jsou příjemnější na prsty a také lépe vedou slacky. Také bindování je s nimi snadnější a přesnější.
Kitty Strings provázky nemají předvázanou smyčku na prst a je tedy možné si je rovnou nastavit tak dlouhé, jak potřebujete.

-žlutá barva
-v prodeji po 10 a 100 kusech

Dostupnost: Skladem

70,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
Super
Provázky od Kitty String jsou super a dobré je že si je můžete uvázat sami. Recenze od Myckey Honza (Odeslané 29.12.2013)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Kitty String - žluté - XL
Výrobce

kitty string yoyo

Kitty String je firma z Filipín, která se zaměřuje primárně na výrobu yoyo stringů. Zaměřují se především na stabilní kvalitu a také na dostatečnou rozmanitost barev, materiálů i typů provázku tak, aby si každý yoyer mohl najít svůj oblíbený setup stringu. Momentálně jsou Kitty Stringy distribuovány ve 20 zemích a používají je yoyeři všech úrovní, od začátečníků, až po mistry světa. Náš tým může Kitty Stringy doporučit, sami je velmi rádi používáme.

Doprava a platba