Skyva
360 Skyva Skyva Skyva Skyva Skyva Skyva Skyva Skyva Skyva Skyva Skyva Skyva Skyva Skyva Skyva

Skyva

Jeffrey Pang je yoyer z Kanady, který má za sebou veleúspěšnou výrobu titanových yoyí Luftverk. Nedávno prožil Jeffrey i pár měsíců v Praze a stal se naším dobrým kamarádem, když se potom vydal na svou další životní etapu do Číny, věděli jsme, že má něco v plánu. Jeffrey se spojil s místním výrobcem a nadesignoval plastové yoyo SKYVA. Víme, že Jeffrey yoyím rozumí a když jsme vyzoušeli zaslaný vzorek, byli jsme si hned jistí, že SKYVU musíme dostat i do Evropy pro místní yoyery. Jde totiž o hodně dostupné, univerzální, příjemné, designové yoyo s Center Trac ložiskem, které je absolutně ready ihned po vybalení. Jeho největším tahákem je však finger grind sekce po bocích yoya. Ta je perfektně navržená a SKYVA grinduje na prstu opravdu sama, zkuste sami a uvidíte :)

Jeffrey Pang:

This is my first NON-Luftverk product in a long time. Plastics specialists Magicyoyo China contacted me like 6 months ago asking if I would help design and brand a plastic yoyo for them.

Of course I said yes. I knew Id never sell that many titanium yoyos which has always been sad to me - I would be designing a product for such a small audience. So here's my chance to design something that nearly everyone can afford - 20USD.

Fingerspin style play has pretty much taken over everywhere. I wanted a hub that could outperform any yoyo at fingerspin style tricks. Its the reason why the hub of each yoyo is machined after injection molding making it super slick and seamless. There is a dual stage hub - one that is super easy to hit and the second smaller one to lock your finger in place. The ones who have tried it already know what I'm talking about.

And of course - simple minimalistic logos only. Packaging had to be as beautiful as my other stuff. The foam has an exact string cutout. And we even found suppliers for black elastic bands because they looked more aesthetically pleasing than brown ones. I wanted something that looked and felt ultra premium in the hand - without the premium price.

The best part of this project was learning so much - from helping them design the mold CAD to standing in front of the injection molding machine watching the first one come out - so hot you can barely hold it in your palm. Its surreal watching something you designed become reality right in front of your eyes.

Center Trac (R) Bearing used with permission from YoYoFactory (R)

Dostupnost: Skladem

599,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce Magic Yoyo
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65.8
Průměr (mm) -1- 57.85 mm
Gap (mm) -2- 4.25 mm
Šířka (mm) -3- 45.25 mm
Ložisko -4- Center Trac C
Osička -5- Nestandardní
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Skyva
Výrobce

skyva

Skyva je další z prací kanaďana Jeffreyho Penga. Pro tenhle projekt se dal Jeffrey dohromady s čínskou továrnou Magic Yoyo. Díky tomu mohl realizovat svůj design na plastové yoyo Skyva, které by bylo dostupné většině yoyerů. A to se povedlo. Ihned po vydání v létě 2016 se Skyva stala jedním z nejoblíbenějších pokročilích plastových yoyí.

Doprava a platba