MagicYoyo - Variant
360 MagicYoyo - Variant MagicYoyo - Variant MagicYoyo - Variant MagicYoyo - Variant MagicYoyo - Variant MagicYoyo - Variant MagicYoyo - Variant MagicYoyo - Variant MagicYoyo - Variant MagicYoyo - Variant MagicYoyo - Variant MagicYoyo - Variant MagicYoyo - Variant MagicYoyo - Variant

MagicYoyo - Variant

Variant je plastové yoyo vyrobeno značkou MagicYoyo pro amerického yoyera Brandona Vu. S designem mu pomáhal Jeffrey Pang, který má na svědomí například jedno z nejlepších plastových yoyí na fingerspin - SKYVA.
Toto yoyo má velmi dobře rozloženou váhou po stranách, čímž se stabilitou a sleeperem vyrovnává mnoha kovovým yoyím. Dokonce si troufáme říci, že Variant je díky svým vlastnostem dobrá volba i na soutěžní freestyle. Oproti ostatním plastovým yoyím je Variant vyjímečný také tím, že má výrazný tvar H-Shape, což ho opět přibližuje spíše ke kovovým yoyím.


Dostupnost: Není skladem

489,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce Magic Yoyo
Tvar H-Shape
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65,8
Průměr (mm) -1- 61,4
Gap (mm) -2- 4,7
Šířka (mm) -3- 45,3
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: MagicYoyo - Variant
Výrobce

magic-yoyo

Magic yoyo je čínská firma vyrábějící plastová i kovová yoya, která jsou ve většině případů k dostání za velmi dostupné částky. Ne všechna jejich yoya dosahují takových kvalit jako u jiných značek. SLUSNY.net však vybírá pouze ty modely, které opravdu stojí za to a se kterými nebudete zklamáni.

Doprava a platba