JMÉNO:
Matouš Tomeš
NAROZEN:
18.5. 1998
MĚSTO:
Pardubice
STYL:
1A, 4A
YOYO:
Edge, Czech Point Pivot
SPONSOR:
SLUSNY, YoyoFactory
ÚSPĚCHY:
1. místo TYC 2017, 2. místo YYMČR, 5. místo EYYC 2016, finalista WYYC 2014
KONTAKT:
   

BIO:

Matouš Tomeš ejkej ej Máťa Tomeš ejkej ej Komax začal yoyovat v roce 2010, kdy se otevřel vůbec první yoyo kurz a to v KC Zahrada pod vedením Vaška Kroutila. Začátky byly těžké. Dlouhou dobu se mu na soutěžích nedařilo, ale kámoši, soutěže a celá komunita se mu natolik zalíbila, že u moderního yoyování zůstal a neskutečně ho to baví dál.

 

Máťa si už od začátku oblíbil firmu YoyoFactory a SLUSNY. Jeho snem vždy bylo získat sponzora, právě od těchto dvou značek. Na konci roku 2012 dostal Matouš první sponsorský balíček od YoyoFactory a stal se tak členem jejich týmu! O dva měsíce později si jako mladičký talent připsal hned dalšího sponsora, a to SLUSNY. Tyhle dvě zprávu Máťu dost nakoply a na úvodní soutěži roku 2013 vybojoval první velký úspěch - 2. místo na TYC! Od té doby se snaží obrážet co nejvíce soutěží po celé ČR i Evropě a yoyování je jeho lifestylem!

 

Inspiraci čerpá od spousty yoyerů, nejvíce ale od kámošů ze SLUSNY team, Gentry Steina, Zacha Gormleyho a v poslední době převážně od Andrew Maidera! Máťa mimo yoyo rád cestuje, sportuje, poznává a zkouší nové věci.

 


VIDEA:

..............................................................

FREESTYLY: