+420 778 052 444 📞 Po-Pá 13:00 - 18:00

Mistrovství Evropy 2022 v Praze – EYYC22

Už příští týden přijedou do Prahy Ti nejlepší yoyeři ze všech koutů Evropy, aby se po více než třech letech utkali o titul mistra Evropy.

Česká republika není v pořádání mistrovství Evropy (dále jen EYYC) žádným nováčkem, konec konců bude to již posedmé za posledních 13 let. Ne nadarmo se říká, že Čechy jsou (yoyo) srdcem Evropy.

Konkrétně se EYYC bude konat 24-25.6.2022 v divadle X10 na Národní třídě v Praze. Velká stage, balkón pro klidné sledování freestylů, bar s občerstvením, 8 yoyo brandů se svými stánky, nedaleký foodcourt – zkrátka nic nebude chybět!

Warm-Up Battle

Pokecat s ostatníma yoyerama ale bude možnost už den před začátkem samotného EYYC a to v OC Westfield Chodov, kde proběhne předregistrace a battle s hlavní výhrou 5000 Kč! Zapojit se může kdokoliv, stačí projít 30s kvaldou, kde ukážeš to nejlepší, co je v tobě na random hudbu. Top 16 yoyerů si to potom rozdá v battlu.

Tady je konkrétní harmonogram:

Kdo dorazí?

A na jaké yoyery s můžeme těšit? Potvrzenou účast už mají: Keiran Cooper, Kacper Palatynski, Quentin Godet, Palli, Simon Dubischar, Riccardo Fraolini, Viktor Kollar, Lorenzo Sabatini a mnoho dalších.

A z Čech nebudou chybět hvězdy jako Matouš Tomeš, Tony Šec, Petr Kavka, Michael Malík,  Kuba Velek nebo Filip David.

Pro všechny aktuální informace stačí sledovat jakýkoliv kanál České Yoyo Asociace:

A pokud si chceš zkrátit čekání na tuhle akci, koukni na náš video report z roku 2019, kdy se EYYC konalo v Ostravě. Tak zatim yoyu zdar. ✌️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EUREuro