Mowl M+ SLUSNY ed
Mowl M+ SLUSNY ed Mowl M+ SLUSNY ed Mowl M+ SLUSNY ed Mowl M+ SLUSNY ed Mowl M+ SLUSNY ed Mowl M+ SLUSNY ed Mowl M+ SLUSNY ed Mowl M+ SLUSNY ed Mowl M+ SLUSNY ed Mowl M+ SLUSNY ed

Mowl M+ SLUSNY ed

Mowl je Něměcko-Japonská značka, kterou vede mistr světa, japonec Eiji Okuyama. Jsme velmi rádi, že díky dobrým vztahům našeho týmu s Eijim, byl náš obchod vybrán jako jeden z hodně mála prodejců na světě . Tuhle raritku tedy v Evropě i v ČR dostanete pouze u nás. M+ je hodně povedený a zábavný bimetal s příjemným tvarem, super povrchem, hodně napaditým laserováním a konkávním ložiskem. Yoyo má japonsko-německý design a vyrobeno bylo v Číne. Kvalita je však prvotřídní a vše doplňuje i neobvyklý obal, připomínající obal na čaj.

Dostupnost: Skladem

3 199,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce Mowl
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.7
Průměr (mm) -1- 55.4
Gap (mm) -2- 4,7
Šířka (mm) -3- 43,5
Ložisko -4- C
Osička -5- 8mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
mega
to yoyo je super.zaujme designem i tím co dokáže. Recenze od eidam (Odeslané 07.01.2018)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Mowl M+ SLUSNY ed
Výrobce

mowl japan

Mowl je stejně, jako Fist Salud, značka vedená japoncem Eiji Okuyamou. Tenhle mistr světa ve 4A se vrátil k yoyování a rozhodl se produkovat vlastní yoya. Každý model doplňuje velmi kvalitní video produkcí a dává si osobně záležet nejen na yoyo vlastnostech yoya ale také na designu, grafice a celkovém vzhledu. Vše je propracované do detailu, jak by se také dalo od japonce očekávat.

Doprava a platba