Cabal
Cabal Cabal Cabal Cabal Cabal Cabal Cabal Cabal Cabal Cabal Cabal Cabal Cabal
-21.22%

Cabal

One Drop už dříve vyrobil a prodával plastové yoyo, jmenovalo se Rally a šlo o klasický "plasťák", který jel ale neuvěřitelně dobře a ještě dnes patří podle nás mezi jedna z nejlepších pokročilích plastových yoyí. To by to ale nebyl One Drop aby stále nehledal inovace a způsoby jak zlepšovat a zkvalitňovat své modely. Nápad, který napadl tyhle chlápky z Oregonu byl vyměnit formu za soustruh a yoyo vysoustružit z Delrinu. Delrin je vynálezen chemika Hermana Staudingera, který byl oceněn i Nobelovou cenou, a jde o Polyoxymethylen a používá se především v automobilovém a elektronickém průmyslu. No a pár let už i v yoyování.

Cabal je tedy přesně vyrobené plastové yoyo, s organickým, oblým tvarem a super feelem. Cabal je prostě yoyo, které si zamilujete, nemusíte u něho nic řešit. Stačí ho vyndat z krabičky, rozbalit, nandat na prst a Cabal pojede a pojede a pojede.... a k tomu všemu nádherně čistě.

Dostupnost: Není skladem

Běžná cena: 1 649,00 Kč

Special Price 1 299,00 Kč

Video produktu
Specifikace
Výrobce One Drop
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 67.1
Průměr (mm) -1- 56.6 mm
Gap (mm) -2- 4.25 mm
Šířka (mm) -3- 44.7 mm
Ložisko -4- C
Osička -5- Nestandardní
Návratový systém -6- -----
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Cabal
Výrobce

one-drop-yoyos

One Drop Yoyos vede dvojice američanů - Shawn Nelson a David Metz, už od roku 2001. Jde také o jednu z posledních značek, která vyrábí yoya v USA, konkrétně v Eugene v Oregonu. Shawn i David jsou strojaři a mají vlastní dílnu se soustruhem, veškerou výrobu si tak dělají sami. Každé yoyo, každý kus nejen vyrobí, sami složí ale také sami kontrolují. Samozřejmě i designy a návrhy jsou z od téhle dvojice. Ceníme, takovýhle přístup se dnes už jen tak nevidí.

Doprava a platba