Kuntosh
Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh Kuntosh
-20.01%

Kuntosh

Kuntosh je celokovové yoyo, které má za sebou zajímavý příběh. Původně jej navrhnul Sonny Patrick (šéf legendární firmy Anti-Yo) a One Drop jej vyrobil, šlo však o velmi úzkou produkci 10 kusů. No a tuhle legendu se letos rozhodl One Drop reprodukovat. Vychází tak Kuntosh - unikátní yoyo s designem populární Anti-Yo a s pravděpodobně nejkvalitnější aktuální výrobou od One Dropu. Design Kuntoshe vznikl inspirací Italských retro supersportovních aut, která zahlédl Sonny na plakátu ve svém pokoji. Vzniklo tak hodně funkční, výkonné a poměrně hranaté yoyo, které jede i vypadá parádně. Za 95$ je Kuntosh super volba pro všechny yoyery hledající spolehlivé, zajímavé a výkonné yoyo za přiměřenou cenu. Vyrobeno v USA.

Dostupnost: Není skladem

Běžná cena: 2 249,00 Kč

Special Price 1 799,00 Kč

Specifikace
Výrobce One Drop
Tvar Wing
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.3
Průměr (mm) -1- 56.9 mm
Gap (mm) -2- 4.32 mm
Šířka (mm) -3- 45.6 mm
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- -----
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Kuntosh
Výrobce

one-drop-yoyos

One Drop Yoyos vede dvojice američanů - Shawn Nelson a David Metz, už od roku 2001. Jde také o jednu z posledních značek, která vyrábí yoya v USA, konkrétně v Eugene v Oregonu. Shawn i David jsou strojaři a mají vlastní dílnu se soustruhem, veškerou výrobu si tak dělají sami. Každé yoyo, každý kus nejen vyrobí, sami složí ale také sami kontrolují. Samozřejmě i designy a návrhy jsou z od téhle dvojice. Ceníme, takovýhle přístup se dnes už jen tak nevidí.

Doprava a platba