One Drop Par Avion
One Drop Par Avion One Drop Par Avion One Drop Par Avion One Drop Par Avion One Drop Par Avion One Drop Par Avion One Drop Par Avion One Drop Par Avion One Drop Par Avion One Drop Par Avion One Drop Par Avion
-25.01%

One Drop Par Avion

Par Avion je s průměrem 62,5mm největší yoyo, které firma One Drop kdy vyrobila. Jeho název v překladu znamená "letadlem" či "leteckou poštou" a to právě díky jeho vlastnostem. One Drop tvrdí, že při házení s Par Avionem máte pocit jako by se yoyo vznášelo. Tento feel můžeme rozhodně potvrdit - i přes velké rozměry Par Aviona máte pocit, že si házíte s pírkem.

Dostupnost: Není skladem

Běžná cena: 1 999,00 Kč

Special Price 1 499,00 Kč

Specifikace
Výrobce One Drop
Tvar Wing
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65.2
Průměr (mm) -1- 62.5
Gap (mm) -2- 4.7
Šířka (mm) -3- 47.25
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- -----
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: One Drop Par Avion
Výrobce

one-drop-yoyos

One Drop Yoyos vede dvojice američanů - Shawn Nelson a David Metz, už od roku 2001. Jde také o jednu z posledních značek, která vyrábí yoya v USA, konkrétně v Eugene v Oregonu. Shawn i David jsou strojaři a mají vlastní dílnu se soustruhem, veškerou výrobu si tak dělají sami. Každé yoyo, každý kus nejen vyrobí, sami složí ale také sami kontrolují. Samozřejmě i designy a návrhy jsou z od téhle dvojice. Ceníme, takovýhle přístup se dnes už jen tak nevidí.

Doprava a platba