ONE Starter Set
360 ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set ONE Starter Set

ONE Starter Set

Pro úplně nové yoyery jsme složili ONE Starter Set, který obsahuje vše, co začínající yoyer potřebuje: responsivní/vracecí yoyo ONE, náhradní provázky a Yoyo holder. Vše dohromady a za zvýhodněnou cenu.

Dostupnost: Skladem

369,00 Kč

Cenový rozsah: 369,00 Kč

YoyoFactory Holder   +0,00 Kč

* Povinná pole

Cenový rozsah: 369,00 Kč

Video produktu
Specifikace
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na trhnutí i na bind (dle nastavení)
Váha (g) 58.3
Průměr (mm) -1- 52.72
Gap (mm) -2- 4.8
Šířka (mm) -3- 38
Ložisko -4- C
Osička -5- Šroubek - One/Whip/Onestar
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: ONE Starter Set
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba