PRVNÍ HOD A PRVNÍ TRIK

Tak jdeme na to, yoyo i provázek už máte. Čeká nás první trik, vlastně dva. Tím úplně prvním je Wind Up, neboli namotání yoya. To se u moderních yoyí dělá přes prst, aby se při namotávání neprotáčel provázek na ložisku.
Jakmile máte yoyo namotané můžeme se pustit do prvního hodu a tím je trik Gravity Pull. Při tomhle triku je potřeba házet yoyo dlaní nahoru, házet yoyo rovně a chytat ho nazpět do dlaně otočené naopak směrem k zemi. Vše najdete podrobně popsané ve videu. Je potřeba se yoyo naučit házet přesně tímto způsobem hned od začátku. Jinak to vlastně ani pořádně nejde a pokud začnete jinak, bude potom těžké se to odnaučit. Jakmile zvládnete Gravity Pull, je čas na další základní triky. Najdete je v další lekci, v lekci číslo 4.
Kdyby vám první hod nešel, nevěděli jste si s čímkoliv rady nebo jste potřebovali s něčím poradit, neváhejte se na nás obrátit s dotazem nebo se zastavit u nás v prodejně, rádi s čímkoliv poradíme. Každý týden vedeme i otevřené yoyo kurzy, které jsou zdarma a na kterých veškeré triky učíme.