Recess Finger Spin First Base
Recess Finger Spin First Base Recess Finger Spin First Base Recess Finger Spin First Base Recess Finger Spin First Base Recess Finger Spin First Base

Recess Finger Spin First Base

Finger Spin First Base je speciální verze yoya First Base, která ma navíc vysoustružený Finger Spin hub pro horizontální grindy.


First Base už svým názvem značí, že jde o yoyo určené začínajícím yoyerům. Ale pozor, nejde jen o klasický responsivní plast, First Base toho umí o hodně více. Již od základu, ihned po vybalení je "První Meta" nastavená jako vracecí yoyo (do ruky se vrací na trhnutí) a funguje výborně jako první yoyo nového yoyera. Recess však myslel i dále a proto je u First Base přibaleno i Center Trac ložisko, které je vyčištěné a po jeho výměně za původní ložisko je z First Base opravdu profi pokročilé neresponsívní yoyo, které se bude vracet pouze přes "bind". First Base je kvalitně vyroben, má velmi nápaditě zpracovanou krabičku a pokud víte, že vás yoyování bude bavit tak je First Base super volba.

Dostupnost: Není skladem

649,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce Recess
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na trhnutí i na bind (dle nastavení)
Váha (g) 65
Průměr (mm) -1- 57
Gap (mm) -2- --
Šířka (mm) -3- 45
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Recess Finger Spin First Base
Výrobce

recess

Recess je lehce rebelská firma, jak pak by taky ne, když ji vede američan Tyler Severance. Tyler byl nejdříve členem SPYY, potom YoYoFactory a nakonec se rozhodl založit si sám vlastní brand a vyrábět si yoya prostě po svém. A daří se mu, do Recess týmu dostal takové hvězdy jako jsou Ky Zizan, Ahmad Kharisma nebo Andrew Bergen. Momentálně Tyler jezdí po Americe a moderní yoyování nejen demonstruje ale i vyučuje, za tenhle aktivní přístup si zaslouží naši podporu. Tuhle značku ale nemáme na našem shopu zdaleka jen proto, Recess yoya jsou prostě super.

Doprava a platba