Scales Intl. - Registrace na soutěž
Scales Intl. - Registrace na soutěž Scales Intl. - Registrace na soutěž Scales Intl. - Registrace na soutěž Scales Intl. - Registrace na soutěž Scales Intl. - Registrace na soutěž Scales Intl. - Registrace na soutěž Scales Intl. - Registrace na soutěž Scales Intl. - Registrace na soutěž Scales Intl. - Registrace na soutěž Scales Intl. - Registrace na soutěž Scales Intl. - Registrace na soutěž Scales Intl. - Registrace na soutěž

Scales Intl. - Registrace na soutěž


Scales už se nějakou řádku let věnuje pořádání online soutěží pro yoyery po celém světě. Díky zajímavému systému judgeování se yoyer může srovnat s ostatními a zjistit, jak jsou bodové úspěšné jeho triky. Scales International je rozdělen do dvou kategorií - 1A Amateur a 1A Pro.


Amatérská divize se skladá pouze z jednoho minutového freestylu a je určena pro méně zkušené yoyery. Bude zde brán větší zřetel na evaluace.


Pro divize se skládá z 1-minutové kvalifikace a 3-minutového finálového freestylu a je určena pro zkušené yoyery, kteří se chtějí porovnat s těmi nejlepšími.


Více info o soutěži zde.


Za 559 Kč si můžete zároveň dokoupit i limitované Scales triko dělané přímo pro tuto událost.


Soutěž se koná 11.-13. září.


Pro zakoupení registrace zadejte prosím "osobní odběr" jako způsob dopravy, vyhnete se tak poplatkům za poštovné. Děkujeme.

Dostupnost: Skladem

340,00 Kč

* Povinná pole

Specifikace
Výrobce Ne
Tvar Ne
Vracení do ruky Ne
Váha (g) Ne
Průměr (mm) -1- Ne
Gap (mm) -2- Ne
Šířka (mm) -3- Ne
Ložisko -4- Ne
Osička -5- -----
Návratový systém -6- -----
Styl Ne
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Scales Intl. - Registrace na soutěž
Výrobce

slusny

Jsme parta českých yoyerů, a právě moderní yoyování nás dalo dohromady už v roce 2010. Naším cílem je moderní yoyo představit veřejnosti jako sport a zpřístupnit ho mladým lidem. Proto yoyování zdarma učíme, cestujeme a soutěžíme po celém světě, sponsorujeme a organizujeme soutěžě, vysvětlujeme a vedeme prodejnu i eshop SLUSNY.net

Doprava a platba