SF Yoyos Bliss
360 SF Yoyos Bliss SF Yoyos Bliss SF Yoyos Bliss SF Yoyos Bliss SF Yoyos Bliss SF Yoyos Bliss SF Yoyos Bliss SF Yoyos Bliss SF Yoyos Bliss

SF Yoyos Bliss

SF Yoyos je zcela nová značka z USA. Na trhu se objevila velmi nenápadně ale velmi rychle si získala popularitu. K tomu ji pomohla produkce kvalitních a originálních modelů, stejně jako solidně složený tým yoyerů. Bliss je bimetalové yoyo, které se nám osobně opravdu hodně libí, je parádně zpracované a navíc jde o signature model Paula Harnesse. Bliss má na stringu lehčí feel a jde o velmi rychlé yoyo, díky bimetalové konstrukci má spoustu síly a je tak jasným profi soutěžním modelem. 


Zlato/Stříbrná barva je Bliss CS edice s odlišnou váhou yoya.




Dostupnost: Není skladem

2 249,00 Kč
Video produktu
Specifikace
Výrobce SF Yoyos
Tvar Wing
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 64.0
Průměr (mm) -1- 54.75
Gap (mm) -2- 4.6
Šířka (mm) -3- 44.4
Ložisko -4- C
Osička -5- 8mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: SF Yoyos Bliss
Výrobce

sf yoyos

We make yoyos. No ridiculous descriptions of the yoyo superpowers they’ll give you… because they won’t. They spin. You know the drill and what you like… so check out the yoyo pages, watch the team do some tricks, peep the hashtag #sfyoyos and maybe pick one up if it looks like something you’d be into. We’d love to see you slaying some combos on them because that’s what we make em for.

Doprava a platba