Forgotten Throws

Vyprodáno

Forgotten Throws

(Hodnocení: 1)

Speciální kolekce yoyí od českých a japonských výrobců za skvělé ceny.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: FORGOTTEN-THROWS Kategorie: , , ,

Forgotten Throws je naše speciální nabídka yoyí, které k nám dorazily do shopu, ale pak ze známých i neznámých důvodů nikdy nebyly vydány. To se ale teď mění, protože jsme všechny dali do pucu, vyčistili ložiska, vyladili osičky, dali nový pady jsou ready vyrazit do světa!

Jedná se o neanodizovaná  yoya, proto mají tuto krásnou stříbrnou barvu. Jde většinou o lehce starší modely, které za tu dobu, co je tu máme, mohly utržit nějaký šrám. Jedná se tedy většinou o B-gradová yoya, s cenou jsme tedy šli tentokrát velmi nízko, začínají již na 399 korunách! Jdeme si je postupně projet:

70P – cena 499. Od české firmy DOT.  Yoyo, se kterým vyhrál Robert Kučera MČR 2009. Krásně kulatý příjemný shape. Matná / Lesklá

NEST2 – cena 899. Navrženo Peťanem. Velmi originální shape se zajímavým under-cutem. Velikostně lehce nadprůměrné, krásně čistý chod.

Shake – cena 999. Od japonské značky Turning Point. Signature yoyo mistra světa Takesiho Matsuuri. Fullsize yoyo.

Houska – cena 999. Od japonské značky Turning Point. První cenově dostupný kovák od Turning Pointu, navržen v Čechách. Příjemný kulatý tvar.

TP2 – cena 999. Od japonské značky Turning Point. Monometal verze Counterjetu. Velikostně spíše menší a širší yoyo, což mu dává velmi unikátní feel.

Další informace

Váha 0.065 kg
Barva

Výrobce

,

Materiál

Yoyo

, , , , , , ,

Úrověň

Product
Styl

Ložisko

1 recenze Forgotten Throws

  1. stepan.solc.vit (ověřený vlastník)

    Mám yoyo nest2 a můžu doporučit každému.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte dotaz k tomuto produktu?