+420 778 052 444 📞 Po-Pá 10-18

SLUSNY JUNIOR CUP

Přijď a vyhraj Mystery Box v hodnotě 10.000 Kč !
22.9.

SLUSNY Junior Cup

Jde o 4 soutěže v SLUSNY shopu jednou měsíčně v pátek od 15.30. Konkrétní termíny můžete vidět na této stránce v sekci “Termíny soutěží”. Adresa je Budečská 39, Praha 2.

  • Je to akce, při které si můžete v přátelském prostředí vyzkoušet, jak to chodí na soutěžích, načerpat zkušenosti a inspiraci nebo prostě jenom strávit čas s lidmi, co mají stejnou zálibu.
  • Registrace i vstupné je zcela zdarma, nic se neplatí. Jedinou podmínkou soutěže je věk, může ti být maximálně 18 let, ne více.
  • Vítězem minulého SLUSNY Junior Cupu se stal Ogi Nentchev! Na druhém místě skončila Kateřina Halíková a třetí Jakub Štikar. Všem vítězům moc gratulujeme. Kompletní výsledky najdete níže.
  • Budeme se na Vás těšit opět na konci září v zimní sezóně SLUSNY Junior Cupu!

🗓️ Termíny soutěží 🗓️

  1. Září 22.9.
  2. Říjen 27.10.
  3. Listopad 24.11.
  4. Prosinec 22.12.

KATEGORIE

VÝSLEDKY

SLUSNY Junior Cup 2023 (leden-červen)

Další SLUSNY Junior Cup

Dní
Hodin
Minut
Sekund
Příští Junior Cup poslední pátek v měsící.

Doplňující informace

Každý soutěžící může v daný den soutěžit pouze v jedné kategorii. Vítěz každé kategorie se při další soutěži vždy musí přihlásit do obtížnější kategorie (Příklad: Josef vyhraje 1. místo v Tricklistu, další měsíc se už musí přihlásit do Trickstylu.)

Výsledky každé kategorie jsou do celkového Junior Cupu hodnoceny následujícím způsobem.

Pokud mají dva soutěžící ve finálním žebříčku stejně bodů, vyšší příčku získává ten, kdo na poslední soutěži získal více bodů. Pokud i tam získali stejný počet bodů, výš bude ten, kdo soutěžil v obtížnější kategorii.