Smashing Yoyo Float
360 Smashing Yoyo Float Smashing Yoyo Float Smashing Yoyo Float Smashing Yoyo Float Smashing Yoyo Float Smashing Yoyo Float Smashing Yoyo Float Smashing Yoyo Float

Smashing Yoyo Float

Float je yoyo od Smashing Yoyo Company, podílel se na něm také americký projekt Scales a Andrew Bergen. Float má velmi lehký feel na provázku, je snadno ovladatelný a za nás rozhodně i zábavný. Jde o celokovové neresponsivní yoyo s pady jako návratovým systémem a Center Trac ložiskem. Velmi promakané je také balení, v nádherné krabičce najdete yoyo, náhradní provázek, nálepky Smashing Yoyo Company a placku Scales.

Dostupnost: Není skladem

2 299,00 Kč
Specifikace
Výrobce Smashing Yoyos Company
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 59.5
Průměr (mm) -1- 58
Gap (mm) -2- 4.3
Šířka (mm) -3- 45
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Smashing Yoyo Float
Výrobce

iyoyo

Nezáleží jestli jste začátečníci, profíci, oldschool, newschool, sběratel nebo soutěžní yoyer iYoyo má ve svém sortimentu yoya pro všechny. Mají to ve svém sloganu "Dein YoYo" neboli "Tvoje YoYo". Tahle neměcká firma vedená Davem Geiglem je celkem mladá ale velmi rychle si stihla získat známost u yoyerů po celém světě. A to nejen díky svému týmu, ve kterém najdete mistry Německa Carlose Brauna a Sebastiana Holzkampa nebo mistra Francie a Evropy ve 4A - Quentina Godeta) ale také díky své německé preciznosti a kvalitě.

Doprava a platba