Premiére
Premiére Premiére Premiére Premiére Premiére Premiére Premiére
-37.82%

Premiére

Čtyřnásobný mistr světa v yoyování a legenda světového yoyoingu Hiroyuki Suzuki představuje nové plastové yoyo od jeho osobní značky, od sOMEThING. Celoplastová novinka se jmenuje Premiére a jde o dostupnou verzi známého Anglamu, vlajkové lodi firmy sOMEThING a jednoho z nejdražších yoyí na trhu. Premiére je již od první chvíle neresponsivní yoyo, vrací se tedy pouze přes "bind" uvnitř najdete totiž Center Trac ložisko velikosti C.
Premiére je rozhodně zábavné yoyo s neskutečným výkonem, velkým rozpětím triků a luxusním nádechem rukopisu samotného Hiroyukiho.

Dostupnost: Není skladem

Běžná cena: 899,00 Kč

Special Price 559,00 Kč

Video produktu
Specifikace
Výrobce sOMEThING
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66
Průměr (mm) -1- 57
Gap (mm) -2- 4.1
Šířka (mm) -3- 41
Ložisko -4- C
Osička -5- Neurčeno
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
Fajneeeeee
JEDNO!, z nejlwpších yoyí co jsem měl šanci vyzkoušet. jsem rád za geniální design a suprrrr ložisko.@@@@@ Recenze od Tobi (Odeslané 02.01.2019)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Premiére
Výrobce

something yo-yo

Jestli se o někom dá říct yoyo celebrita nebo yoyo legenda tak je to rozhodně Hiroyuki Suzuki. Tenhle yoyer z Japonska je 4x mistr světa, 4x mistr Japonska a 7x mistr Asie. Hiroyuki přesdívaný také "Mickey" založil v roce 2012 značku sOMEThING a pod tímto labelem nevyrábí yoya jen jako sportovní náčíní, hračky nebo sběratelské kousky. Hiroyuki si potrpí na styl a yoyo bere rozhodně jako záležitost stylu i proto často vytváří svá yoya jako kolaborace s hudebníky a brandy mimo yoyo svět. V sOMEThING týmu najdete například Hajime Miuru.

Doprava a platba