Slasher
Slasher Slasher Slasher Slasher Slasher Slasher Slasher
-18.34%

Slasher

Kdo jiný, by měl navrhovat nejlepší yoya na světě, než 4x mistr světa Hiroyuki Suzuki z Japonska? Hiroyuki vlastní firmu sOMEThING, která ma svém kontě spoustu povedených yoyí. Nyní přichází s další profesionální peckou jménem Slasher.

Slasher ji bimetalové neresponsivní yoyo, které je nejen luxusní ale především i extra výkonné. Tělo má Slasher vyrobeno z kvalitního hliníku a zátěžové kroužky (které jsou netradičně pouze na vrchní straně yoya) jsou z nerezové oceli. Celkově má Slasher nepatrně menší velikost v průměru a je velmi dobře ovladatelný. Díky bimetalové konstrukci si však udržuje stabilitu a spintime velkého yoya. Než byl Slasher vůbec vydán, v roce 2015 ho Hiroyuki Suzuki použil na East Japan Yoyo Contestu na svůj finální freestyle, který také vyhrál (video uvedeno níže). To je jasný důkaz toho, že Slasher je postaven pro nejnáročnější triky a yoyerské soutěžení.

Dostupnost: Není skladem

Běžná cena: 5 999,00 Kč

Special Price 4 899,00 Kč

Video produktu
Specifikace
Výrobce sOMEThING
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 65.3
Průměr (mm) -1- 54.15
Gap (mm) -2- 4.74
Šířka (mm) -3- 42.31
Ložisko -4- C
Osička -5- Neurčeno
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (1)
wow
wow wow wow Recenze od marton (Odeslané 13.03.2016)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Slasher
Výrobce

something yo-yo

Jestli se o někom dá říct yoyo celebrita nebo yoyo legenda tak je to rozhodně Hiroyuki Suzuki. Tenhle yoyer z Japonska je 4x mistr světa, 4x mistr Japonska a 7x mistr Asie. Hiroyuki přesdívaný také "Mickey" založil v roce 2012 značku sOMEThING a pod tímto labelem nevyrábí yoya jen jako sportovní náčíní, hračky nebo sběratelské kousky. Hiroyuki si potrpí na styl a yoyo bere rozhodně jako záležitost stylu i proto často vytváří svá yoya jako kolaborace s hudebníky a brandy mimo yoyo svět. V sOMEThING týmu najdete například Hajime Miuru.

Doprava a platba