Spinstar STARTER 2A Set
360 Spinstar STARTER 2A Set Spinstar STARTER 2A Set Spinstar STARTER 2A Set Spinstar STARTER 2A Set Spinstar STARTER 2A Set Spinstar STARTER 2A Set Spinstar STARTER 2A Set Spinstar STARTER 2A Set Spinstar STARTER 2A Set Spinstar STARTER 2A Set Spinstar STARTER 2A Set Spinstar STARTER 2A Set Spinstar STARTER 2A Set Spinstar STARTER 2A Set Spinstar STARTER 2A Set Spinstar STARTER 2A Set

Spinstar STARTER 2A Set

Spinstar STARTER Set je ideální volba pro toho, kdo chce začít s Loopováním (2A) a mít při ruce vše, co každý začínající yoyer potřebuje. Konkrétně v balení najdete:  • Yoyo Spinstar

  • 10 Provázků (barva dle vlastní volby)

  • Kartička triků

  • Yoyo Holder


Spinstar je skvělé yoyo pro začátek. Je vyrobené z plastu a vrací se na trhnutí ruky (responzivní yoyo). Jelikož yoyo v sobě nemá kuličkové ložisko, ale plastový protáčecí střed, tak Spinstar nepotřebuje žádnou větší péči, prostě funguje tak jak má. Zvládnete s ním veškeré základní triky od Sleeperu po Rock the Baby nebo Around the World. Více se dozvíte ve videu dole.


Koupí tohoto setu ušetříte 25% originální ceny.


Vybrat si můžete z 3 variant tohoto yoya -  Black Cat, Go! a Popstar. Dají se s nimy zvládnout začátky 1A triků, ale spíše je doporučujeme na tzv. Loopovací triky (2A). Více informací o těchto stylech najdete zde.


Výběr barev: 


GO - oranžová, BLACKCAT - černá, POPSTAR - fialová


Dostupnost: Skladem

249,00 Kč

Cenový rozsah: 249,00 Kč

YoyoFactory Holder   +0,00 Kč

* Povinná pole

Cenový rozsah: 249,00 Kč

Video produktu
Specifikace
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na trhnutí ruky / responsivní
Váha (g) 55,5
Průměr (mm) -1- 58,76
Gap (mm) -2- 4.8
Šířka (mm) -3- 36,61
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Spinstar STARTER 2A Set
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba