Spinstar STARTER 1A Set
Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set Spinstar STARTER 1A Set

Spinstar STARTER 1A Set

Spinstar 1A Starter Set je zde pro všechny začátečníky, kteří chtějí mít při ruce vše, co je k yoyování potřeba. V balení najdete:  • Yoyo Spinstar Original

  • 10 Provázků (barva dle vlastní volby)

  • Kartička triků

  • Yoyo Holder


Spinstar Original je skvělé yoyo pro začátek. Je vyrobené z plastu a vrací se na trhnutí ruky (responzivní yoyo). Jelikož yoyo v sobě nemá kuličkové ložisko, ale plastový protáčecí střed, tak Spinstar nepotřebuje žádnou větší péči, prostě funguje tak jak má. Zvládnete s ním veškeré základní triky od Sleeperu po trapézu nebo Double or Nothing.


Yoyo je kromě barvy totožné s populárním yoyem Snapshot nebo Voyage. Více o těchto yoyích ve videu níže.


V balení je i 10 náhradních provázku a Holder pro uchycení yoya např. na kalhoty.


Koupí tohoto setu ušetříte až 20% původní částky.


Dostupnost: Skladem

299,00 Kč

Cenový rozsah: 299,00 Kč

YoyoFactory Holder   +0,00 Kč

* Povinná pole

Cenový rozsah: 299,00 Kč

Video produktu
Specifikace
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na trhnutí ruky / responsivní
Váha (g) 55,5
Průměr (mm) -1- 58,76
Gap (mm) -2- 4.8
Šířka (mm) -3- 36,61
Ložisko -4- C
Osička -5- -----
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (3)
luxuska
Nejlepší volba pro úplný začátek, pokud ještě nevíte, jestli vás to chytne. Doporučuji každému. Recenze od Iwdak (Odeslané 29.06.2020)
super
nejvic se mi libi snapsh-modra ta je nejlepsi a modra Recenze od misa (Odeslané 25.06.2020)
Super
Toto yoyo je mega super a doporúčam ho začiatočníkom
Recenze od Dalibor (Odeslané 25.06.2020)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Spinstar STARTER 1A Set
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba