Colossus
Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus Colossus

Colossus

Colossus je nový, super dostupný, celokovový model od čínské firmy Top Yo. Nenechte se ale zmást cenou, tenhle kousek je totiž dost nabitý pokročilý yoyo model. Colossus má moderní tvar připomínající nejnovější modely od CLYW či od YoyoFactory, k tomu dodává krásné barvení a Center Trac ložisko velikosti C. Má dobře opracovaný povrch na vnější části a výborně tak grinduje. Vnitřní část yoya však zůstala lesklá, kvůli vzhledu. Ložisko je již vyčištěné a tak je Colossus již od rozbalení neresponsivní.

Dostupnost: Skladem

799,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Specifikace
Výrobce Top-Yo
Tvar Butterfly
Vracení do ruky na bind / neresponsivní
Váha (g) 66.70
Průměr (mm) -1- 52.95
Gap (mm) -2- 4.6
Šířka (mm) -3- 40.80
Ložisko -4- C
Osička -5- 10mm M4
Návratový systém -6- Pady úzké
Styl 1A / 3A / 5A
Recenze
Počet zákaznických recenzí (2)
Jedním slovem - výborné
Yoyo je super, dlouhý sleep a vypadá dost krutě. A k tomu je docela levné.......určitě doporučuji....... Recenze od Petr275 (Odeslané 07.04.2018)
Hezké, čisté
Super yoyo, je fakt čistý a rychlý, má dobrý sleep a porovnání cena výkon super! Doporučuji Recenze od Tom (Odeslané 13.10.2017)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: Colossus
Výrobce

top-yo

Top-Yo je další z řady čínských výrobců, kteří vyrábí levná moderní yoya. Předtím, než jsme tuhle firmu zařadili do našeho sortimentu nechali jsme si poslat vzroky a otestovali jednotlivé modely. S kvalitou jsme byli mile překvapeni, stejně jako se zpracováním modelů, které jsme nakonec vybrali. Top-Yo není nejkvalitnější výrobce na světě ale jejich modely mají výborný poměr ceny a výkonu. Proto u nás mají rozhodně své místo.

Doprava a platba